O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla zwalczenia rutyny. Od samego startu skupiam się na tym, żeby dostarczać swoim czytelnikom wiedzę i wskazówki, z których będą sposobność czerpać korzyści. Publikuję, bo lubię, ale i z tej przyczyny, że chcę poprawiać własny warsztat – przez co jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, tudzież chociażby krytykę rzecz jasna popratą argumentami).
Czytaj i podziel się poglądami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić kilka przyjemnych chwil, czytając na niezmiernie różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie otacza. Oczywiście wszyscy posiadamy inny punkt widzenia oraz różne zapatrywania, dlatego zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się zatem nad napisaniem kilku słów od siebie, również jeśli będą one krytyczne – dzięki tego typu uwagom mam możliwość się zdobywać nowe umiejętności.
Czy warto mnie śledzić? Polecam sprawdzić na start kilk tekstów – jeżeli się spodobają, zachęcam do dogłębniejszego poznawania bloga. Jest on całkiem spory, więc mam nadzieję, że każdy będzie mógł wypatrzyć tu coś dla siebie!